Ewelina Makowska


Z wielką pasją uczę moich Klientów sztuki dobierania ubioru, pomagam przechodzić metamorfozy, odkrywać i akcentować to, co w danej osobie jest najpiękniejsze.


W swojej działalności wiem, jak ważne są relacje i współpraca z innymi. Aktywnie tworzę różne inicjatywy w naszym regionie oraz wspieram innych. Byłam pierwszym członkiem Klubu Sponsora Giełdy Eventów - tworzonego przez lubelskie firmy, które aktywnie podejmują różne działania partnerskie i wspierają wydarzenia lokalne. Doświadczenia ze wzajemnej współpracy pozwalają mi na co dzień stale dostosować się do potrzeb Klientów i podejmować nowe wyzwania. Posiadam certyfikat ukończenia szkolenia "Akademia Stylu - kurs dla stylistów i personal shopperów".

salon sukien ślubnych lublin

Prowadzę liczne szkolenia i kursy ze stylizacji zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm.


Prezentuję swoje suknie w pokazach mody m.in. „Kobiet Europy” podczas Dnia Kobiet w Hotelu Europa 2012 r.  Współpracuję przy wyborach Miss, inicjatywach Radia FREEE, eventach modowych, stylizuję także sesje zdjęciowe, których rezultaty możecie zobaczyć na mojej stronie lub fanpage. Często uczestniczę jako ekspert w TVP Info, Kuriera Lubelskiego, Radia Lublin, Radia Freee oraz Internetowej Telewizji Lubelskiej ITVL. Zaprojektowałam suknię do konkursu piękności Miss Deaf International 2011 w USA dla Lublinianki Moniki Szymanek. 
 

Moim działaniom przyświeca motto:

Dobrze ubrany człowiek, to dobrze ubrany umysł