Przedstawiamy podstawowe kroje sukien ślubnych:


suknie wieczorowe lublin

Model klasyczny

to dopasowana góra z szerokim dołem na halce. Najczęściej składa się z dwóch części – gorsetu i spódnicy. Ten model sukni można polecić pannom o wzroście średnim lub wysokim, niskie osoby „skraca” optycznie.

salon sukien ślubnych lublin

Model rybka (syrena)

przepiękna linia sukni dla panien o nienagannej linii bioder, seksowna i wyraźnie podkreślająca tę część ciała, z dołem rozszerzanym w dół od kolan. Idealna dla klepsydry.

szycie sukni ślubnych lublin

Model empire

to fason odcinany pod biustem i spódnicą z lejących się tkanin. Linia odcięcia często bywa podkreślona ozdobną wstążką. Taka suknia optycznie wyszczupla i wydłuża niższe panie, nie wymaga wyraźnego wcięcia w talii i lepiej prezentuje się na pannach o wąskich biodrach. Podwyższona talia bardziej eksponuje biust.

suknie ślubne lublin

Model princessa

to góra dopasowana do sylwetki za pomocą tzw. francuskich cięć, biegnących od góry do samego dołu, dość mocno rozszerzana ku dołowi. Dobrze prezentuje się bez halki, często występuje z trenem. Optycznie wydłuża sylwetkę i podkreśla naturalną talię.

suknie wieczorowe lublin

Model litera „A”

charakteryzuje dopasowanie zaszewkami w biuście z rozszerzeniem się sukienki w dół do linii trapezu,bez podkreślania talii. Dobra dla panien wysokich,również z szerszymi biodrami lub niższych, ale drobnych.

salon sukien ślubnych lublin

Model cygaro

to sukienka o prostym kroju i nie poszerzana ku dołowi, zwykle z rozporkiem ułatwiającym poruszanie się. Dla osób o świetnej figurze i ładnej linii bioder.

Cennik


1500 - 4000 zł

Suknie ślubne*

500 - 1500 zł

Suknie wieczorowe

200 - 400 zł

Biżuteria ślubna + projekt